Siatka filtracyjna

Nierdzewna siatka chromoniklowa jest produktem o szerokim zastosowaniu przeznaczonym do użytku we wszystkich branżach. Szczególnie popularna stała się w przemyśle budowlanym, samochodowych, jak również spożywczym. Naszym Klientom oferujemy ogromy wybór różnego rodzaju produktów, jakimi są siatki tkane. Ponadto proponujemy sita — także bezoczkowe. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo oraz zawsze miła obsługa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Wysokiej jakości siatka nierdzewna odporna na wilgoć

Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nasze siatki doskonale nadają się do pracy w zapylonych, a często także wilgotnych środowiskach. Mamy szeroki wybór produktów o zróżnicowanych parametrach, przeznaczonych do różnego rodzaju zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W przypadku niejasności służymy pomocą i doradztwem naszego zespołu specjalistów.

Sito do piasku — niezbędne wyposażenie placu budowy i nie tylko

Wśród wielu różnego rodzaju produktów, jakie oferujemy, jednym z najczęściej wybieranych artykułów jest siatka do przesiewania piasku. To nieoceniona pomoc na każdym placu budowy. Dzięki niej wykorzystywany materiał jest pozbawiony kamieni lub innych zanieczyszczeń i idealnie nadaje się do dalszego wykorzystania. Klientom proponujemy sita o różnej wielkości. Polecamy ponadto siatki chromoniklowe do suszenia lub oczyszczania.

Siatka tkana — najlepsza ochrona przed gryzoniami oraz owadami

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości siatek tkanych, pozwalających stworzyć skuteczne zabezpieczenia przed gryzoniami. Z ich pomocą Klienci zasłonią wejścia do piwnicy, spiżarni, ale też zbudują skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi wszędzie tam, gdzie obecność owadów lub zwierząt może powodować szkody w produkcji i przechowywaniu. Nierdzewne siatki to skuteczna, trwała i w pełni bezpieczna metoda walki z inwazją zwierząt lub insektów.

Szeroka oferta siatek chromoniklowych dla różnych gałęzi przemysłu

Oferujemy siatki techniczne, do przesiewania piasku, filtracyjne, na woliery, przeciw owadom, druty chromoniklowe, kształtki z siatek i metalowe plecione sita. Jeżeli chodzi o siatki techniczne, to w naszym asortymencie znajdziesz między innymi: siatki zgrzewane, krępowane, bezoczkowe i tkane sita. Bez względu na to, czy chcesz nabyć siatki plecione, tkane czy o splocie holenderskim, to właśnie u nas na pewno dokonasz trafnego zakupu. Sprawdź wszystkie propozycje!

Wybierz siatki tkane od zaufanego dostawcy — firmy SITOTECH

Jako specjaliści w dziedzinie produkcji różnego rodzaju siatek na bieżąco udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby oraz oczekiwania Klientów, starając się dostarczyć im rozwiązania na miarę potrzeb. Dlatego, jeśli nie znalazłeś siatki o parametrach, jakich szukasz — daj nam znać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy z całej Polski.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter