Siatki plecione krępowane

Zależy Ci na wysokiej wytrzymałości mechanicznej na różnego rodzaju obciążenia, uderzenia lub ścieranie? Szukasz rozwiązań zapewniających długą żywotność niezależnie od czynników zewnętrznych? Przedstawiamy stabilne siatki krepowane o wręcz uniwersalnym, wszechstronnym zastosowaniu. Zobacz, czym charakteryzują się te sita, do czego możesz ich użyć oraz jakie mają zalety. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Siatka stalowa pleciona o splocie płóciennym

Stal nierdzewna ceniona jest za ponadprzeciętną odporność na rozmaite czynniki mechaniczne, fizyczne i chemiczne. Z tego względu wykorzystuje się ją do tworzenia najróżniejszych konstrukcji zewnętrznych, którym niestraszny jest wiatr, deszcz, śnieg, mróz czy intensywne słońce i upały. Ze stali nierdzewnej wykonuje się między innymi siatki krepowane plecione. Powstają one poprzez splot płócienny okrągłych, falowanych drutów. Możemy wyróżnić siatki jednokarbowe oraz wielokarbowe — rozróżniamy je w zależności od wielkości oczka, a także średnicy drutu. Kształt pojedynczego oczka to przeważnie prostokąt bądź kwadrat. Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał tak solidnej siatki!

Siatki z nierdzewki — uniwersalny splot płócienny

Dostępne w naszej ofercie siatki krepowane wykonane są metodą splotu płóciennego. Nazwa ta oczywiście nie jest dziełem przypadku, a rzeczywiście swoją konstrukcją przypomina zależność włókien w arkuszu płótna. Splot ten stwarza wręcz nieograniczone możliwości, bo w połączeniu z karbami pozwala uzyskać niesamowitą wytrzymałość i stabilność siatki. Warto zwrócić uwagę między innymi na to, że rozmiary oczek nie ulegają zmianie, a siatka krępowana nie rozciąga się. Poszczególne warianty, jakie znajdziesz w naszej ofercie, różnią się wielkością oczek, co ma ogromne znaczenie dla sposobu zastosowania.

Siatki metalowe plecione — wszechstronne zastosowanie

Dzięki różnym rozmiarom oczek siatki krepowane znajdują zastosowanie jako sita do przesiewania rozmaitych materiałów, na przykład kruszyw, kopalin, a nawet sypkich produktów spożywczych. Stabilna, wytrzymała budowa siatki z nierdzewki pozwala wykorzystywać ją do konstrukcji budowlanych, jako osłonę do maszyn, a także w urządzeniach chłodniczych i wentylacyjnych. Warto zwrócić uwagę na wzór, jaki tworzą karby, co stwarza ciekawy efekt wizualny. Dzięki temu siatka pleciona doskonale sprawdza się do tworzenia elementów dekoracyjnych — oryginalnych ogrodzeń, osłon balkonowych bądź okiennych, wolier i nie tylko. Z doświadczenia wiemy również, że siatki chętnie wykorzystuje się do budowy klatek hodowlanych dla zwierząt. Sprawdź, jakie parametry mają poszczególne siatki stalowe plecione i wybierz odpowiedni rodzaj do swoich potrzeb!

Sito plecione o uniwersalnym zastosowaniu w różnych branżach

Siatka z nierdzewki została doceniona już w wielu gałęziach przemysłu. Nasze sita plecione trafiają do firm z branży budowlanej, przetwórczej, produkcyjnej, a nawet do producentów dekoracyjnych ogrodzeń i osłon na okna. Dzięki swojej uniwersalności pozwalają zrealizować praktycznie każdy projekt. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły dostawy siatki krępowanej!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter